O webu

 

Promotheus je obsahový web, který návštevníkom prináša najnovšie letáky a zľavy od popredných predajcov. Naším hlavným cieľom je uľahčiť vám prehliadanie akčných ponúk, ktoré nájdete pohodlne na jednom mieste. Promotheus pravidelne a včas poskytuje široký výber stoviek aktuálnych letákov od najvýznamnejších predajcov v krajine, od veľkých reťazcov po menšie špecializované obchody. Môžete porovnávať všetky dostupné ponuky a zľavy a vyhľadávať konkrétne produkty, tovary a značky, ktoré vás zaujímajú. Umožňujeme vám tak byť dobre informovanými spotrebiteľmi, ktorí môžu efektívne vybrať tú najvýhodnejšiu ponuku a zároveň ušetriť čas a peniaze.

Aby ste si nezmeškali žiadnu akciu alebo zľavu a vždy mali aktuálne ponuky pri ruke, stiahnite si našu aplikáciu Promotheus do svojho mobilného telefónu alebo tabletu, dostupnú pre Android aj iOS. Viac informácií o nej nájdete tu.

 

O autoroch

Spoločnosť Opportunus bola založená v roku 2012 v Českej republike. Jej prvým produktom bol web Kompas Slev, neskôr nasledovalo spustenie ďalších webových stránok. Dnes spoločnosť pôsobí na digitálnom trhu vo viac ako 60 krajinách na šiestich kontinentoch a spravuje takmer dvesto webov a aplikácií. Takmer stovka zamestnancov sa zameriava na získavanie a poskytovanie informácií o obchodoch, letákoch a zľavových akciách pre koncových zákazníkov, vrátane informácií o pobočkách, adries, otváracích hodinách alebo jednotlivých produktových cien. Naše webové stránky a aplikácie slúžia hlavne koncovým zákazníkom pri ich nákupných rozhodnutiach, čím im šetria čas a peniaze. Avšak naša bohatá databáza obchodov, produktov a zľavových akcií je využívaná aj našimi B2B partnermi, ako sú veľké mediálne domy. Dáta z našej databázy slúžia ako obsah pre ich čitateľov, podobne ako naše webové stránky uľahčujú ich nákupy. Jednou z B2B inovácií v našej ponuke je nástroj ecPaper, aplikácia pre tvorbu interaktívnych katalógov. Je primárne určená pre obchodné a výrobné spoločnosti, ktoré chcú efektívne a interaktívne ponúkať svoje produkty online. Ďalšie informácie o spoločnosti Opportunus nájdete na webe opportunus.cz.

 

Kontakt

Opportunus s.r.o.
Praha 7, U Uranie 1583/23, PSČ 17000
[email protected]
https://opportunus.cz