Lidl

Letáky Lidl

Platné akčné letáky

Najvyhľadávanejšie letáky a akčné ponuky obchodu Lidl v online svete

Žiadny leták a žiadna zľava na území Slovenska nám neunikne. Na našich webových stránkach Promotheus.sk si ich môžete pomocou pár kliknutí pohodlne prelistovať.

Nezmeškajte najaktuálnejšie ponuky v obchode Lidl

Celý rad ľudí chce pri nákupe v obchode Lidl ušetriť nejakú tú korunu. Tu na našom webe máme najlepšie letáky a katalógy, ktoré vám pomôžu s nákupom vašich obľúbených produktov za akčné ceny a podstatne tak uľaviť vašej peňaženke!

Správajte sa ako šikovný zákazník!

Ak so svojimi investíciami zaobchádzate naozaj zodpovedne, potom iste nebudete ľutovať trochy svojho času. Pred nákupom si stačí urobiť malý prieskum pomocou akčného letáku obchodu Lidl a razom môže byť suma vašich usporených peňazí oveľa vyššie. Na tejto stránke nájdete 4 akčných letákov obchodu Lidl s platnosťou až do 24.10.2021. V týchto letákoch nájdete zľavy a akčné ponuky najmä na produkty z kategórie Hypermarkety a Supermarkety, a to konkrétne: dekorácie, pečivo, alkohol, sladké pečivo, syr, slané pečivo, pilos, konzervačný prípravok, jogurt, pivo, ktoré si môžete zakúpiť v 150 pobočkách v mestách Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a mnohých ďalších. Ak Vás však viac zaujímajú pestrej ponuky, akčné zľavy a predajné akcie iných obchodníkov, potom si prezrite letáky jedného z ďalších 104 predajcov, ich letáky nechýba na webových stránkach Promotheus.sk. Prípadne je Vám k dispozícii aj archív obchodu Lidl, kde nájdete 223 letákov, ktorým platnosť už skončila.

Archívne letáky