Kraj

Letáky Kraj

Platné akčné letáky

Najvyhľadávanejšie letáky a akčné ponuky obchodu Kraj v online svete

Žiadny leták a žiadna zľava na území Slovenska nám neunikne. Na našich webových stránkach Promotheus.sk si ich môžete pomocou pár kliknutí pohodlne prelistovať.

Nezmeškajte najaktuálnejšie ponuky v obchode Kraj

Celý rad ľudí chce pri nákupe v obchode Kraj ušetriť nejakú tú korunu. Tu na našom webe máme najlepšie letáky a katalógy, ktoré vám pomôžu s nákupom vašich obľúbených produktov za akčné ceny a podstatne tak uľaviť vašej peňaženke!

Správajte sa ako šikovný zákazník!

Ak so svojimi investíciami zaobchádzate naozaj zodpovedne, potom iste nebudete ľutovať trochy svojho času. Pred nákupom si stačí urobiť malý prieskum pomocou akčného letáku obchodu Kraj a razom môže byť suma vašich usporených peňazí oveľa vyššie. Na tejto stránke nájdete 1 akčných letákov obchodu Kraj s platnosťou až do 17.4.2024. V týchto letákoch nájdete zľavy a akčné ponuky najmä na produkty z kategórie Hypermarkety a Supermarkety, a to konkrétne: šunka, jogurt, jablká, cien, pečivo, alkohol, šalát, káva, víno, nápoj, ktoré si môžete zakúpiť v 23 pobočkách v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Prievidza, Pezinok a mnohých ďalších. Ak Vás však viac zaujímajú pestrej ponuky, akčné zľavy a predajné akcie iných obchodníkov, potom si prezrite letáky jedného z ďalších 152 predajcov, ich letáky nechýba na webových stránkach Promotheus.sk. Prípadne je Vám k dispozícii aj archív obchodu Kraj, kde nájdete 159 letákov, ktorým platnosť už skončila.

Archívne letáky