Kaufland

Letáky Kaufland

Platné akčné letáky

Najvyhľadávanejšie letáky a akčné ponuky obchodu Kaufland v online svete

Žiadny leták a žiadna zľava na území Slovenska nám neunikne. Na našich webových stránkach Promotheus.sk si ich môžete pomocou pár kliknutí pohodlne prelistovať.

Nezmeškajte najaktuálnejšie ponuky v obchode Kaufland

Celý rad ľudí chce pri nákupe v obchode Kaufland ušetriť nejakú tú korunu. Tu na našom webe máme najlepšie letáky a katalógy, ktoré vám pomôžu s nákupom vašich obľúbených produktov za akčné ceny a podstatne tak uľaviť vašej peňaženke!

Správajte sa ako šikovný zákazník!

Ak so svojimi investíciami zaobchádzate naozaj zodpovedne, potom iste nebudete ľutovať trochy svojho času. Pred nákupom si stačí urobiť malý prieskum pomocou akčného letáku obchodu Kaufland a razom môže byť suma vašich usporených peňazí oveľa vyššie. Na tejto stránke nájdete 8 akčných letákov obchodu Kaufland s platnosťou až do 7.5.2024. V týchto letákoch nájdete zľavy a akčné ponuky najmä na produkty z kategórie Hypermarkety a Supermarkety, a to konkrétne: syr, nátierka, pečivo, sladké pečivo, rajo, nápoj, smotana, klobása, šunka, dezert, ktoré si môžete zakúpiť v 73 pobočkách v mestách Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a mnohých ďalších. Ak Vás však viac zaujímajú pestrej ponuky, akčné zľavy a predajné akcie iných obchodníkov, potom si prezrite letáky jedného z ďalších 152 predajcov, ich letáky nechýba na webových stránkach Promotheus.sk. Prípadne je Vám k dispozícii aj archív obchodu Kaufland, kde nájdete 355 letákov, ktorým platnosť už skončila.

Archívne letáky