Dr. Max

Letáky Dr. Max

Platné akčné letáky

Najvyhľadávanejšie letáky a akčné ponuky obchodu Dr. Max v online svete

Žiadny leták a žiadna zľava na území Slovenska nám neunikne. Na našich webových stránkach Promotheus.sk si ich môžete pomocou pár kliknutí pohodlne prelistovať.

Nezmeškajte najaktuálnejšie ponuky v obchode Dr. Max

Celý rad ľudí chce pri nákupe v obchode Dr. Max ušetriť nejakú tú korunu. Tu na našom webe máme najlepšie letáky a katalógy, ktoré vám pomôžu s nákupom vašich obľúbených produktov za akčné ceny a podstatne tak uľaviť vašej peňaženke!

Správajte sa ako šikovný zákazník!

Ak so svojimi investíciami zaobchádzate naozaj zodpovedne, potom iste nebudete ľutovať trochy svojho času. Pred nákupom si stačí urobiť malý prieskum pomocou akčného letáku obchodu Dr. Max a razom môže byť suma vašich usporených peňazí oveľa vyššie. Na tejto stránke nájdete 1 akčných letákov obchodu Dr. Max s platnosťou až do 31.3.2023. V týchto letákoch nájdete zľavy a akčné ponuky najmä na produkty z kategórie Lekáreň, a to konkrétne: liek proti bolesti, analgetikum, zdravotnícka pomôcka, výživový doplnok, nesteroidné antiflogistikum, liek na alergiu, dojčenská výživa, krém, kyselina hyalurónová, ústny sprej, ktoré si môžete zakúpiť v 293 pobočkách v mestách Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a mnohých ďalších. Ak Vás však viac zaujímajú pestrej ponuky, akčné zľavy a predajné akcie iných obchodníkov, potom si prezrite letáky jedného z ďalších 153 predajcov, ich letáky nechýba na webových stránkach Promotheus.sk. Prípadne je Vám k dispozícii aj archív obchodu Dr. Max, kde nájdete 26 letákov, ktorým platnosť už skončila.

Archívne letáky