Makro

Letáky Makro

Platné akčné letáky

Najvyhľadávanejšie letáky a akčné ponuky obchodu Makro v online svete

Žiadny leták a žiadna zľava na území Slovenska nám neunikne. Na našich webových stránkach si ich môžete pomocou pár kliknutí pohodlne prelistovať.

Nezmeškajte najaktuálnejšie ponuky v obchode Makro

Celý rad ľudí chce pri nákupe v obchode Makro ušetriť nejakú tú korunu. Tu na našom webe máme najlepšie letáky a katalógy, ktoré vám pomôžu s nákupom vašich obľúbených produktov za akčné ceny a podstatne tak uľaviť vašej peňaženke!

Správajte sa ako šikovný zákazník!

Ak so svojimi investíciami zaobchádzate naozaj zodpovedne, potom iste nebudete ľutovať trochy svojho času. Pred nákupom si stačí urobiť malý prieskum pomocou akčného letáku obchodu Makro a razom môže byť suma vašich usporených peňazí oveľa vyššie. Na tejto stránke nájdete 5 akčných letákov obchodu Makro s platnosťou až do 31.7.2021. V týchto letákoch nájdete zľavy a akčné ponuky najmä na produkty z kategórie Ostatné, a to konkrétne: pohár, zaváracie viečko, viečko, dezinfekcia liehová, termoska, šampón, otvárač na konzervy, zavárací hrniec, chňapka, aviváž, ktoré si môžete zakúpiť v 5 pobočkách v mestách Košice, Trnava, Dunajská Streda, Topoľčany a mnohých ďalších. Ak Vás však viac zaujímajú pestrej ponuky, akčné zľavy a predajné akcie iných obchodníkov, potom si prezrite letáky jedného z ďalších 107 predajcov, ich letáky nechýba na webových stránkach Promotheus.sk. Prípadne je Vám k dispozícii aj archív obchodu Makro, kde nájdete 10 letákov, ktorým platnosť už skončila.

Archívne letáky